TFA Email OTP Plugin (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: Message
ne: सन्देश

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
