TFA Email OTP Plugin (1.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Body
af: Teks

en: Subject
af: Onderwerp

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Message
af: Boodskap

en: Save
af: Stoor

en: Send
af: Stuur
