TFA Email OTP Plugin (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Enabled
ar: مفعل

en: Message
ar: الرسالة

en: Save
ar: حفظ

en: Send
ar: أرسل

en: Security
ar: الأمن والحماية
