TFA Email OTP Plugin (1.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: Enabled
be: Уключана

en: Message
be: Паведамленне

en: Save
be: Захаваць

en: Send
be: Адаслаць
