TFA Email OTP Plugin (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Enabled
bg: Активиран

en: Message
bg: Съобщение

en: Save
bg: Запази

en: Send
bg: Изпрати
