TFA Email OTP Plugin (1.0.0-rc1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Subject
bs: Naslov

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Message
bs: Poruka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Send
bs: Pošalji
