TFA Email OTP Plugin (1.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Message
cs: Zpráva

en: Save
cs: Uložit

en: Send
cs: Poslat

en: Security
cs: Bezpečnost
