TFA Email OTP Plugin (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Enabled
gl: Activado

en: Message
gl: Mensaxe

en: Save
gl: Gardar

en: Send
gl: Enviar

en: Security
gl: Seguranza
