TFA Email OTP Plugin (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Enabled
he: מופעל

en: Message
he: הודעה

en: Save
he: שמירה

en: Send
he: שלח

en: Security
he: אבטחה
