TFA Email OTP Plugin (1.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Message
kk: Хабарлама

en: Save
kk: Сақтау

en: Send
kk: Жіберіңіз
