TFA Email OTP Plugin (1.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ
