TFA Email OTP Plugin (1.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Message
ku: پەیام

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Send
ku: بینێره‌
