TFA Email OTP Plugin (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Message
lv: Ziņojums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Send
lv: Sūtīt

en: Security
lv: Drošība
