TFA Email OTP Plugin (1.0.0-rc1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Subject
os: Темæ

en: Enabled
os: Иу у

en: Message
os: Хъусинаг

en: Save
os: Ныффысс
