TFA Email OTP Plugin (1.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Enabled
pt: Ativado

en: Message
pt: Mensagem

en: Save
pt: Guardar

en: Security
pt: Segurança
