TFA Email OTP Plugin (1.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Enabled
ru: Включено

en: Message
ru: Сообщение

en: Save
ru: Сохранить

en: Send
ru: Отправить

en: Security
ru: Безопасность
