TFA Email OTP Plugin (1.0.0-rc1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Subject
sr: Предмет

en: Enabled
sr: Укључено

en: Message
sr: Порука

en: Save
sr: Сачувај
