TFA Email OTP Plugin (1.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Message
ta: செய்தி

en: Save
ta: சேமி

en: Send
ta: அனுப்புக
