TFA Email OTP Plugin (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Enabled
vi: Bật

en: Message
vi: Thông điệp

en: Save
vi: Lưu

en: Send
vi: Gửi
