TFA Email OTP Plugin (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Message
ca: Missatge

en: Save
ca: Desa

en: Send
ca: Enviar

en: Security
ca: Seguretat
