TFA Email OTP Plugin (1.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Subject
es: Asunto

en: Enabled
es: Activado

en: Message
es: Mensaje

en: Save
es: Guardar

en: Send
es: Enviar

en: Security
es: Seguridad

en: Resend
es: Reenviar
