TFA Email OTP Plugin (1.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Subject
fil: Paksa

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Message
fil: Mensahe

en: Save
fil: Pangalagaan
