TFA Email OTP Plugin (1.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: Enabled
fr: Activé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Send
fr: Envoyer

en: Security
fr: Sécurité

en: Resend
fr: Renvoyer

en: Verify
fr: Vérifier
