TFA Email OTP Plugin (1.0.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Subject
ht: Sijè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: Save
ht: Anrejistre
