TFA Email OTP Plugin (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Enabled
ja: 有効

en: Message
ja: メッセージ

en: Save
ja: 保存

en: Send
ja: 送信

en: Security
ja: セキュリティー
