TFA Email OTP Plugin (1.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Subject
jv: Subyek

en: Enabled
jv: Urip

en: Message
jv: Pesen

en: Save
jv: Simpen

en: Send
jv: Kirim

en: Security
jv: Jagabaya
