TFA Email OTP Plugin (1.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Message
km: សារ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Send
km: ផ្ញើ
