TFA Email OTP Plugin (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
