TFA Email OTP Plugin (1.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Message
mn: Зурвас

en: Save
mn: Хадгалах

en: Send
mn: Илгээх
