TFA Email OTP Plugin (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Message
mr: संदेश

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Send
mr: पाठवा
