TFA Email OTP Plugin (1.0.0) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Subject
ms: Subjek

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Message
ms: Mesej

en: Save
ms: Simpan

en: Send
ms: Hantar
