TFA Email OTP Plugin (1.0.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Message
nl: Bericht

en: Save
nl: Opslaan

en: Send
nl: Versturen

en: Security
nl: Beveiliging

en: Resend
nl: Opnieuw verzenden

en: Verify
nl: Controleren

en: Validation Plugin: @plugin
nl: Validatie-plugin: @plugin
