TFA Email OTP Plugin (1.0.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Message
nn: Melding

en: Save
nn: Lagre
