TFA Email OTP Plugin (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Subject
oc: Objècte

en: Enabled
oc: Activat

en: Message
oc: Messatge

en: Save
oc: Enregistrar

en: Send
oc: Mandar
