TFA Email OTP Plugin (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Message
sl: Sporočilo

en: Save
sl: Shrani

en: Send
sl: Pošlji
