TFA Email OTP Plugin (1.0.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Body
am: አካል

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Enabled
am: ንቁ

en: Message
am: መልእክት

en: Save
am: አስቀምጥ
