TFA Email OTP Plugin (1.0.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Message
ast: Mensax

en: Save
ast: Guardar

en: Send
ast: Unviar
