TFA Email OTP Plugin (1.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Message
az: Mesaj

en: Save
az: Saxla

en: Security
az: Təhlükəsizlik
