TFA Email OTP Plugin (1.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Subject
bn: বিষয়

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Message
bn: বার্তা

en: Save
bn: সংরক্ষণ
