TFA Email OTP Plugin (1.0.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Message
da: Meddelelse

en: Save
da: Gem

en: Security
da: Sikkerhed

en: Resend
da: Gensend
