TFA Email OTP Plugin (1.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Message
el: Μήνυμα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Send
el: Αποστολή
