TFA Email OTP Plugin (1.0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Message
eu: Mezua

en: Save
eu: Gorde

en: Send
eu: Bidali
