TFA Email OTP Plugin (1.0.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Enabled
is: Virkjað

en: Message
is: Boð

en: Save
is: Goym
