TFA Email OTP Plugin (1.0.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Subject
hi: विषय

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Message
hi: संदेश

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Send
hi: भेजें

en: Security
hi: सुरक्षा
