TFA Email OTP Plugin (1.0.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Message
hr: Poruka

en: Save
hr: Spremi

en: Send
hr: Pošalji
