TFA Email OTP Plugin (1.0.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Message
hu: Üzenet

en: Save
hu: Mentés

en: Send
hu: Küldés

en: Security
hu: Biztonság

en: Resend
hu: Újraküldés

en: Verify
hu: Ellenőriz

en: Validation Plugin: @plugin
hu: Érvényesítő bővítmény: @plugin
