TFA Email OTP Plugin (1.0.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: Enabled
it: Attivato

en: Message
it: Messaggio

en: Save
it: Salva

en: Send
it: Invia

en: Security
it: Sicurezza
