TFA Email OTP Plugin (1.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Subject
ka: სათაური

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Send
ka: გაგზავნა
