TFA Email OTP Plugin (1.0.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Enabled
sk: Povolené

en: Message
sk: Správa

en: Save
sk: Uložiť

en: Send
sk: Odoslať

en: Security
sk: Bezpečnosť
