TFA Email OTP Plugin (1.0.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Message
sq: Mesazhi

en: Save
sq: Ruaj

en: Send
sq: Dërgo
